• Головна
  • На Полтавщині тривають заходи боротьби з вірусом африканської чуми
09:15, 14 серпня 2015 р.

На Полтавщині тривають заходи боротьби з вірусом африканської чуми

Наразі у Полтавській області, зокрема, селі Харківці Пирятинського району тривають заходи по недопущенні розповсюдження вірусу африканської чуми, яким хворіють свині.

Нагадаємо, перший спалах захворювання був виявлений на підприємстві «Калита» у Броварському районі Київської області, де було знищено близько 62 тисяч свиней. З цього підприємства заражена свинина потрапила на м’ясопереробні комбінати п’яти областей. Три підприємства в Полтавській області отримали м’со з «Калити»: у Миргородському, Глобинському та Пирятинському районах. У перших двох районах зараження не виявили, а от на підприємстві «Лукулл» у селі Харківці Пирятинського району вірус потрапив.

На м'ясопереробному підприємстві "Лукулл", що в Пирятинському районі було знищено близько трьохсот свиней та велику кількість субпродуктів. Також було знищено поголів'я у приватних домогосподарствах з підозрою на наявність вірусу. 

Як повідомили в ГУ ДСНС України в Полтавській області, станом на 18 годину 13 серпня працівниками підприємства та ветмедицини проведена робота по дезінфекції 100% приміщень підприємства. Карантинними постами вживаються заходи по недопущенню вивезення живого скота та м’яса; проводиться дезінфекція техніки що виїздить із території 3-х кілометрової карантинної зони.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Пирятинський район #Харківці #свині #чума
Оголошення
live comments feed...