• Головна
  • У Полтавській ОДА оновлюють кадри
17:33, 13 серпня 2015 р.

У Полтавській ОДА оновлюють кадри

У обласній державній адміністрації під головуванням першого заступника голови Андрія Пісоцького відбулося засідання конкурсної комісії щодо заміщення вакантної посади заступника директора – начальника управління інформації Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської облдержадміністрації.

Охочих працювати на посаді – троє. Два з них – нинішні працівники департаменту: Вікторія Пилипенко, яка очолює відділ видавничої справи, та Віктор Дворянов – головний спеціаліст відділу засобів масової інформації. Ще один претендент – Сергій Лиференко – випускник Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю державне управління .

Традиційно, до самої співбесіди всі претенденти писали письмову роботу. Найбільше балів набрала Вікторія Пилипенко –24, роботу Сергія Лиференка оцінили на 22 бали, Віктор Дворянов отримав 19 балів.

«Ми продовжуємо таку важливу роботу як оновлення кадрів. Робимо все це відкрито, нічого не приховуючи, адже головне, щоб на всіх посадах, що нині вакантні, у облдержадміністрації працювали фахові люди», – зазначив перший заступник голови ОДА Андрій Пісоцький.

За підсумками співбесіди та результатами письмової роботи, конкурсна комісія рекомендувала голові ОДА Валерыю Головку призначити на посаду Вікторію Пилипенко.

Прес-служба Полтавської ОДА

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтавщина #ОДА #конкурс
Оголошення
live comments feed...