Петро Ворона: «Я не хочу, щоб полтавці продалися за пакунки з цукром»

Петро Ворона взяв участь у засіданні круглого столу з питання модернізації Полтави. У ході свого виступу голова обласної ради Полтави наголосив, що будучи некорінним полтавцем, його дуже хвилюють ті процеси, які зараз відбуваються у місті.

«Для мене сьогодні дуже важливо, щоб Полтава була національною духовною столицею України. Полтава має усі шанси стати в центрі соціально-економічних перетворень. Перш за все, це альтернативна енергетика. Питання побудови сміттєпереробного заводу у місті стоїть дуже гостро. Сміттєпереробний завод для міста – це чистота, гаряча вода, тепло та електроенергія, це додаткові робочі місця», - розповів Ворона.

Також Петро Васильович прокоментував майбутні виборчі процеси, які очікують на Полтаву: «Місто повинно бути рентабельними для інвестицій. Воно повинно бути сприятливим для людей. На жаль, сьогодні воно не є таким. Мені б хотілося, щоб полтавці мали такий високий духовний рівень, щоб вони все-таки не купилися на чергові авантюрні обіцянки. Саме головне – не продалися. Ми вже маємо гіркий досвід, коли люди продалися. Коли люди взяли гречку. Для мене дуже важливо, щоб самі полтавці усвідомили, що влада коштує набагато дорожче, ніж декілька кульків гречки, чи цукру. Тому треба аналізувати і дивитися на тих людей, які можуть прийти до влади».

Також Ворона зазначив, що весь його багаторічний досвід у владі, вперше простежується тенденція, коли міська влада не співпрацює ні з органами державної влади ні з обласною радою.

За словами Петра Васильовича, на прийом до нього часто приходять люди з питаннями, які є в компетенції міської ради, про там, вони не знаходять підтримки і можливостей для вирішення.

Ворона засідання круглий стіл модернізація
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі