• Головна
  • На Полтавщині через загрозу африканської чуми будуть відстрілювати дикого кабана
09:35, 13 серпня 2015 р.

На Полтавщині через загрозу африканської чуми будуть відстрілювати дикого кабана

12 серпня відбулися засідання постійних комісій Хорольської районної ради з питань: агропромислового розвитку, земельних відносин та охорони природних ресурсів; охорони здоров'я, соціального захисту населення та соціально-трудових відносин, у роботі яких взяли участь голова районної ради Юлія Бойко, заступник голови районної ради Тетяна Качаненко, заступник голови районної державної адміністрації Людмила Бойко, представники Громадської ради та засобів масової інформації.

Членами постійної комісії з питань агропромислового розвитку, земельних відносин та охорони природних ресурсів, крім земельних питань, було заслухано звіти в. о. начальника управління агропромислового розвитку району районної державної адміністрації Людмили Черненко про підсумки жнив та заготівлю кормів у сільськогосподарських підприємствах району та начальника управління державної ветеринарної медицини в Хорольському районі Григорія Бурлаки про хід виконання програми оздоровлення території Хорольського району від сказу на 2014-2015 роки.

У контексті останнього та у зв’язку із виникненням загрози, пов‘язаної з виявленням африканської чуми у Київській області, з метою забезпечення стабільної епізоотичної ситуації в районі, членами постійної комісії було вирішено звернутися до обласного управління ветеринарної медицини про надання дозволу на відстріл дикого кабана у мисливських угіддях.

На засіданні постійної комісії з питань охорони здоров'я, соціального захисту населення та соціально-трудових відносин депутати заслухали начальника управління праці та соціального захисту населення Вікторію Лопітько про реалізацію в районі державної політики, націленої на соціальну підтримку малозахищених верств населення, головного лікаря Хорольської ЦРЛ Михайла Винограда про виконання заходів, направлених на розв’язання проблем у сфері репродуктивного здоров’я населення району, головного лікаря лікувального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Хорольського району Леоніда Соболя про хід виконання комплексної районної програми медичного забезпечення населення Хорольського району на 2012-2015 роки в частині поліпшення якості діагностики та лікування населення району.

У своєму виступі Михайло Виноград проінформував присутніх членів комісії про те, що затверджена у грудні 2007 р. на сесії районної ради районна програма «Репродуктивне здоров’я населення» поступово дає свої позитивні результати: випадків материнської, перинотальної та малюкової смерності в 2015 році не було.

Члени комісії також ознайомились із розробленим районною радою проектом „Впровадження енергозберігаючих заходів у Хорольській ЦРЛ“.

По всіх питаннях прийняті відповідні рекомендації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кабан #африканська чума #відстріл
Оголошення
live comments feed...