14:23, 12 серпня 2015 р.
Валерій Головко прагне повернути на Полтавщину великих платників податків
Саме про це голова Полтавської ОДА Валерій Головко говорив сьогодні у Києві під час зустрічі із очільником Державної фіскальної служби України Романом Насіровим. Йдеться про створення на теренах Полтавської області офісу для обслуговування великих платників податків. Нагадаємо, що з 2014 року великі полтавські підприємства, перейшли на облік у Центральний офісі обслуговування великих платників податків у Києві.
Створення такого податкового центру у Полтаві чи Кременчуці (а розглядається й варіант промислової столиці регіону, де сконцентровані флагмани вітчизняного виробництва) дозволить повернути кошти місцевим бюджетам. Так, цього року ПАТ «Укртатнафта», ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод», ВАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат», ТОВ ВО «Кременчуцький автоскладальний завод», ТОВ «Єристівський гірничо-збагачувальний комбінат» змінили місце обліку, а відтак — не сплачують податок на прибуток та інші податки і збори до обласного бюджету. Щоб зрозуміти, скільки втратила полтавська громада, варто нагадати, що у 2013 році завдяки згаданим вище підприємствам обласна скарбниця отримала додатково понад 9 мільярдів гривень податків і зборів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
05:42, 19 липня
09:39, 15 липня
19:36, 25 липня
14:50, 22 липня
16
live comments feed...