15:39, 11 серпня 2015 р.
Переселенці з Донбасу зможуть реалізувати свій бізнес-проект на Полтавщині
Сьогодні у Полтаві відбулася презентація програми ПРООН «Організація тренінгових навчань із розвитку навичок підприємництва для ВПО та місцевого населення Донецької та Луганської областей у 8 регіонах України, які мають намір започаткувати або відновити підприємницьку діяльність».
Даний проект реалізується Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії та сприяння Державної служби зайнятості України в рамках проектів «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні» та «Економічне та соціальне відновлення Донбасу».
Як розповів журналістам Андрій Якимків, керівник тренінгової програми, на території восьми областей (Київської, Одеської, Харківської, Одеської, Дніпропетровської, Запорізької, Полтавської та на підконтрольних уряду України частинах Донецької та Луганської областей) буде проходити програма, у рамках якої переселенці з окупованих територій зможуть прослухати бізнес-тренінг, розробити власний бізнес-проект і, якщо цей проект оберуть експерти, отримати кошти на його втілення.
«Головна мета цієї програми – це мотивація внутрішньо-переміщених осіб для відновлення підприємницької діяльності. Тобто завдяки цілому циклу навчальних курсів, учасники, які будуть відібрані для цієї програми будуть мати можливість отримати додаткові знання і навички», - розповів Андрій Якимків.
У Полтавській області тренінги пройдуть у двох містах – Полтаві та Кременчуці. Та стати учасником проекту можуть переселенці, які проживають на території області. Всього заплановано, що участь у проекті візьмуть близько 1200 осіб. З Полтавщини – 200.
За даними, які навів Олег Пругло, заступник голови Полтавської ОДА, на території Полтавської області знаходиться близько 28 тисяч переселенців з окупованих територій. Лише маленькому відсотку вдалося реалізувати себе в підприємницькій діяльності.
Катерина Клавдієва, директор Полтавського обласного центру зайнятості розповіла про особливості працевлаштування переселенців та ті ніші, які вони можуть зайняти.
«Служба зайнятості у цій програмі взяла на себе роль інформаційного посередника. Якщо у когось немає доступу до Інтернету щоб зареєструватися, то кожен може це зробити у найближчому центрі зайнятості», - наголосила Клавдієва.
По закінченню тренінгів всі учасники отримають сертифікати.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
10:14, 12 грудня
7
13:32, 1 грудня
10:41, 1 грудня
live comments feed...