• Головна
  • В Хорольському районі сільськім головам розповіли про об’єднання громад
15:02, 11 серпня 2015 р.

В Хорольському районі сільськім головам розповіли про об’єднання громад

На Полтавщині продовжується робота щодо реалізації Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад». Днями в Хорольському районі на базі Хильківської сільської ради Офіс реформ провів виїзний семінар для сільських голів тих рад, які підтримують процес об’єднання громад та проводять відповідну роботу.

Директор Офісу реформ Ірина Балибіна та експерт Іван Лещенко у своїх виступах зупинилися на питаннях дотримання законодавчих норм об’єднавчого процесу, алгоритму проходження документів, а також поінформували про особливості проведення місцевих виборів для об’єднаних громад.

У практичній частині семінару Хильківський сільський голова Олександр Марусенко познайомив учасників зустрічі із об’єктами соціальної сфери. Дитячий садок, школа та ФАП, які працюють у Хильківській сільській раді, є прикладом ефективного управління та господарського ставлення до об’єктів соціальної сфери, багаторічної турботи про жителів села для багатьох інших громад. У роботі семінару взяли участь голова Хорольскої районної державної адміністрації Віра Мартюк та заступник голови районної ради Тетяна Качаненко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#децентралізація #об'єднання громад #сільські голови
Оголошення
live comments feed...