• Головна
  • На Полтавщині пройде фестиваль борщу
13:33, 11 серпня 2015 р.

На Полтавщині пройде фестиваль борщу

15 серпня в Опішні відбудеться Другий всеукраїнський гастрономічний народний фестиваль-квест «Борщик у глиняному горщику».

Фестиваль-квест популяризує Полтавщину як осередок народної гастрономії та органічної їжі і має на меті зробити полтавський край осердям гастрономічного туризму та повернути традицію спільного гуляння. Під час заходу готуватимуться смачні і надзвичайно поживні борщі, які готували бабусі наших бабусь. Для них використовують лише здорові продукти. Тільки здорова органічна екологічно чиста їжа. Подібний захід вже проходив минулого року.

Під час цьогорічного фестивалю дві Учасниці готуватимуть по три різновиди борщу в трьох глиняних горщиках одночасно. Орієнтовне конкурсне борщове меню: Борщ із м’ясом, Борщ червоний з грушками , Борщ із полуницею, Борщ із м’ясом, Борщ з рибою, Борщ із секретним інгредієнтом.

В рамках подорожі із туристичним клубом InGreen бажаючі зможуть ознайомитися з Національним музеєм-заповідником українського гончарства, Національною галереєю монументальної глиняної скульптури, Меморіальним музеєм-садибою гончарки Олександри Селюченко, Меморіальним музеєм-садибою гончарської родини Пошивайлів та Меморіальним музеєм-садибою філософа й колекціонера опішненської кераміки Леоніда Сморжа.

Туристичний клуб InGreen збирає однодумців для спільної мандрівки на фестиваль. Приєднатися до спільної поїздки можуть усі бажаючі на сайті організаторів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#борщ #фестиваль #Опішня
Оголошення
live comments feed...