• Головна
  • Люстрований співробітник ДФС Полтавщини продовжує працювати радником начальника служби на громадських засадах
12:41, 11 серпня 2015 р.

Люстрований співробітник ДФС Полтавщини продовжує працювати радником начальника служби на громадських засадах

Сергій Коваль займав посаду заступника начальника Головного управління Міндоходів у Полтавській області під час Революції Гідності. В 2014 році він потрапив під Закон про люстрацію.

Проте, незважаючи на люстрацію, він продовжує займати посаду радника начальника ДФС. За словами в.о. начальника Фіскальної служби Полтавщини Бориса Сидорова Коваль займає посаду на громадських засадах.

«Дана людина сьогодні є радником начальника головного управління фіскальної служби в Полтавській області на громадських засадах. Ця людина фахова, яка без п’яти хвилин кандидат наук, зараз захищає дисертацію. Він ніколи не приймав участь в якихось перевірках. Є положення про громадську раду при головному управлінні фіскальної служби. І тому бути консультантом начальника ГУ на громадських засадах ніхто не забороняє. Ця людина не має доступу до бази. Він консультує мене з питань виконання бюджету, формуванню бюджету, показників. Виконує функції чисто аналітичні. Він не має статусу державного службовця і не приймався в штаб», - зазначив Сидоров.

#Коваль #Сидоров #фіскальна служба #ДФС #люстрація
Оголошення
live comments feed...