Полтавські волонтери зібрали більше семи тисяч гривень на потреби АТО

На вихідних в Полтаві відбулось Свято Меду, яке було організоване та проведене обласною Спілкою пасічників та медоварів.

Під час свята пройшов благодійний ярмарок від Команди Небайдужих та збір коштів для родин військовослужбовців-учасників АТО.

Волонтери Полтавського батальйону небайдужих відзвітувалися про кількість зібраних коштів: "За 3 дня медового ярмарку загалом було зібрано 7034 грн. В велику скриньку, що стояла посеред медового ярмарку, збирали гроші для двох родин: родини загиблого в АТО воїна Чепіги та багатодітної родини тяжко пораненого Романа Капація. Сума за 3 дні склала 3622 грн. Тож, кожна родина отримала по 1811 гривень. Кошти. що були зібрані за продаж виробів Hand-made, а це 3412 грн., підуть на закупівлю необхідних речей для воїнів АТО", - повідомили волонтери на своїй сторінці в соціальній мережі.

Крім того, волонтери ПБН подякували Спілці пасічників та медоварів Полтавщини і особисто її голові Сенчук Наталії Дмитрівні за чудове медове свято та небайдужий внесок в допомогу тим, хто її потребує!

Полтава волонтери "Свято меду"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі