![](https://s.0532.ua/section/logo/upload/pers/11/logo.png?20240727)
12:05, 10 серпня 2015 р.
На Полтавщині через ревнощі жінка порізала свого чоловіка
Повідомлення про госпіталізацію 52-річного чоловіка з ножовим пораненням черевної порожнини надійшло на лінію «102» Кременчуцького міського відділу від місцевих медиків. Лікарі повідомили, що каретою швидкої допомоги потерпілого госпіталізували з вулиці Попова Крюківського району.
Під час оперативних заходів міліціонери Крюківського відділу міліції встановили всі обставини отримання потерпілим тілесних ушкоджень та затримали винуватицю скоєного. Нею виявилася 48-річна дружина потерпілого.
«Під час звичайної побутової сімейної сварки, яка розгорілася на ґрунті ревнощів і сталася дана подія» - повідомив Валерій Бевзюк заступник начальника Кременчуцького міського відділу – начальник Крюківського віділу міліції .
З місця події міліціонери вилучили ніж.
За фактом розпочато кримінальне провадження за статтею 121 частиною 1 Кримінального кодексу України (Умисне тяжке тілесне ушкодження).
За скоєне жінці загрожує позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:38, Вчора
30
11:36, 25 липня
25
06:28, 13 липня
18:18, Вчора
12:25, 14 липня
5
live comments feed...