Полтавський аеропорт вже переглянуло 4 потенційних авіаперевізника

На сьогоднішній день керівництво Полтавщини почало роботу, щодо зміни тарифів в полтавському аеропорті. Якщо новий тарифний графік буде узгоджено, тоді аеропорт не потребуватиме додаткового фінансування з обласного бюджету та буде жити за власний рахунок. Зараз облрада щорічно виділяє близько 2 млн гривень на утримування об’єкту.

Про це в ефірі програми «Рибний день» на ГромадськомуТБ. Полтава розповів перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький.

«На цьому тижні ми плануємо узгодити всі питання з Міністром транспорту та інфраструктури Пивоварським, тоді й буде підписаний новий тарифний графік. Це дасть беззбитковість полтавського аеропорту. Тобто Полтавська облрада більше не буде підіймати питання стосовно виділення коштів на утримання аеропорту», - каже Пісоцький.

Окрім нового тарифного графіку йдуть перемовини й з потенційними авіаперевізниками.

«Ми постійно знаходимося в активних переговорах з авіакомпаніями. Вони приїжджають, дивляться аеропорт. На сьогоднішній день в нас були 4 авіаперевізника. Найперспективніший – Aviajet. Вони зараз входять на український ринок і я особисто спілкуюся з генеральним директором цієї компанії», - розповів перший заступник голови Полтавської ОДА.

Також керівництво Полтавщини розраховує і на допомогу від Костянтина Жеваго. Раніше повідомлялося, що він як президент футбольного клубу «Ворскла» зацікавлений в тому, щоб в Полтаві був аеропорт. Бо саме відсутність аеропорту була однією з найбільших проблем Полтави, щодо прийняття міжнародних матчів містом.

«Буквально в п’ятницю в нас з ним були перемовини. Він сказав, що дуже зацікавлений в допомозі з аеропортом», - повідомив Пісоцький.

206 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов