• Головна
  • У Пирятині вирішують, де спалюватимуть туші тварин з африканською чумою
11:13, 9 серпня 2015 р.

У Пирятині вирішують, де спалюватимуть туші тварин з африканською чумою

На протязі дня 08 серпня відділенням радіаційного та хімічного захисту АРЧ АРЗ СП встановлено 4 дизбарєра (на в’їзді у село та ПП «Лукулл»).

09 серпня о 08 год. 00 хв. планується засідання районної комісії ТЕБтаНС і протиепізоотичної комісії, де буде вирішено питання, щодо переносу місця спалювання туш. Контроль за ходом виконання робіт здійснює оперативна група ГУ ДСНС України у Полтавській області на чолі з начальником Головного управління.

Нагадаємо,  у селі Харківці Пирятинського району на місцевому підприємстві "Лукулл" виявлено африканську чуму свиней. Головний ветлікар району Андрій Середа повідомив, що у Харківцях оголошено про першу карантинну зону.

"З 07.08.15 оголосити у с. Харківці, а також у радіусі 3-ох кілометрів першу карантинну зону, а в радіусі 20 км – другу карантинну зону. Встановити 3-и ветеринарно-міліцейські пости на в’їздах та виїздах із с. Харківці. Розмістити дизбар’єри для транспорту і дизкилимки для пішоходів. У населеному пункті вилучити усе поголів’я свиней у домогосподарствах, забити і знищити шляхом спалення. Провести дезінфекційні заходи на підприємстві, де було знайдено хворих тварин. У першій зоні заборонити проведення ярмарків та виставок. Провести діагностичний відстріл диких кабанів з метою взяти аналізи. Привести до відповідності норму 10 голів на 1 тис. га. У другій зоні знищити усіх гризунів і бродячих тварин, а у домогосподарствах, що знаходяться у цій зоні провести щеплення", - застеріг головний ветлікар району.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Пирятин #свині #африканська чума
Оголошення
live comments feed...