• Головна
  • Начальник Головного управління ДСНС Полтавщини Віктор Дейнега провів першу прес-конференцію
11:20, 8 серпня 2015 р.

Начальник Головного управління ДСНС Полтавщини Віктор Дейнега провів першу прес-конференцію

7 серпня начальник ГУ ДСНС України у Полтавській області Віктор Дейнега зустрівся з представниками міських та обласних засобів масової інформації.

Віктор Дейнега розповів журналістам про перші враження, досягнення та плани з оновлення та покращення умов несення служби рятувальників Полтавщини.

«Під час робочих поїздок вже побував у Кременчуцькому, Кобеляцькому, Миргородському, Лохвицькому, Гадяцькому районах, також ознайомився з роботою полтавських вогнеборців. Вивчав на місцях проблемні питання, зокрема і соціального захисту особового складу, матеріально-технічного забезпечення підрозділів. Спільно з органами влади, меценатами шукаємо шляхи вирішення. Так, за сприяння Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавської обласної ради відповідно до регіональної програми «Територіальна оборона» були виділені кошти у сумі 1 мільйона гривень для оновлення форменого та бойового одягу рятувальників, придбання паливно-мастильних матеріалів тощо. Тканину для пошиття літнього та зимового форменого одягу, запропоновані зразки взуття, фесок обирали разом з досвідченими бійцями Аварійно-рятувальної частини, які безпосередньо беруть участь у ліквідації надзвичайних подій та ситуацій різного характеру. Завдяки співпраці з головою Кобеляцької районної державної адміністрації та Кобеляцьким міським головою на 2016 рік заплановано придбання пожежного автомобіля з повним бойовим оснащенням на базі автомобіля  «КрАЗ» та продовження будівництва пожежного депо. Хочу подякувати депутатам, які з розумінням поставилися до цих питань», - зауважив Віктор Дейнега.

Також, начальник Головного управління розповів і про свої перші враження на посаді, зазначивши, що у Службі порятунку працюють досвідчені фахівці.

«Для більш якісного виконання завдань за призначенням та оптимізацією діяльності Служби, Головою ДСНС прийняте рішення скоротити чисельність апарату управління та відповідно збільшити кількість рятувальників, які беруть участь у ліквідації надзвичайних ситуацій», - наголосив Віктор Дейнега.

Наостанок зустрічі начальник Головного управління підкреслив, що з метою об’єктивного та всебічного висвітлення діяльності рятувальників області прес-конференції стануть традиційними.

 ГУ ДСНС України у Полтавській області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Дейнега #Полтавська область #ЗМІ
Оголошення
live comments feed...