У Полтаві на території пологового будинку аптеки завищували ціни

Територіальне відділення АМКУ, за результатами розгляду справи,  ТОВ «ТВА-ГРУПП»  встановило вищі ціни реалізації на окремі лікарські засоби та вироби медичного призначення у аптечному пункті № 7 аптеки № 10, що розташований на території пологового будинку в порівнянні з деякими аптечними закладами Товариства по м. Полтава, за рахунок застосування вищих торгівельних націнок та в окремих випадках за рахунок автоматичної дооцінки програмою товарів до поточної ціни.

При дослідженні було враховано специфіку закладу охорони здоров'я та перелік лікарських засобів та виробів медичного призначення, що був наданий Міським клінічним пологовим будинком м. Полтави.

У відповідь на рекомендації адміністративної колегії територіального відділення щодо усунення причин виникнення порушень законодавства про захист економічної конкуренції й умов, що їм сприяють,  ТОВ «ТВА-ГРУПП» повідомило, що підприємством  внесено зміни в схему ціноутворення товарів в аптечному пункті № 7 аптеки № 10 із застосуванням торгівельної націнки, яка не призводить до здорожчання лікарських засобів та виробів медичного призначення в аптечному пункті № 7 аптеки № 10 на території пологового будинку в порівнянні з іншими аптечними закладами Товариства по м. Полтава.

Отже, рекомендації адміністративної колегії територіального відділення ТОВ «ТВА-ГРУПП» були виконані.

Оскільки порушення було усунено в ході розгляду справи та не призвело до суттєвого обмеження чи спотворення конкуренції, не завдало значних збитків окремим  особам чи суспільству, адмінколегія відділення прийняла рішення про закриття розгляду справи без прийняття рішення по суті.

Полтава аптека ліки АМКУ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі