• Головна
  • Міліціонери почали охороняти дитячий табір на Миргородщині
11:55, 7 серпня 2015 р.

Міліціонери почали охороняти дитячий табір на Миргородщині

Для охорони громадського порядку на території дитячого оздоровчого центру виділено 2-х співробітників Миргородського міськвідділу міліції, які щоденно несуть службу протягом всього літнього оздоровчого сезону.

Центр санаторного типу “Миргородський” Полтавської обласної державної адміністрації розташований на березі річки Псьол біля села Олефірівка, Миргородського району.

Вже багато років поспіль тут відпочивають дітлахи з різних шкіл-інтернатів Полтавщини.

За літній сезон щороку оздоровляється близько 300 школярів.

Адміністрація цього закладу потурбувалась про належне оздоровлення та веселе дозвілля юних відпочивальників, а міліція Миргородщини - про безпечні умови перебування діток у закладі.

«Головне наше завдання не тільки забезпечити спокій і правопорядок на території літнього табору, а й у дружній, невимушеній обстановці проводити профілактичну роботу з неповнолітніми», – зазначив начальник Миргородського міськвідділу міліції Володимир Река.

У рамках оперативно-профілактичної операції «Літо» правоохоронці значну увагу приділяють безпечному відпочинку підростаючого покоління.

Правоохоронці постійно проводять зі школярами бесіди про заходи безпеки поводження на воді, шкідливий вплив алкоголю та тютюну, розповідають, як не стати жертвою злочинців, демонструють профілактичні фільми з правової тематики.

Тож у дітлахів завжди є можливість поспілкуватися з працівниками міліції, поставити цікаві питання і почути на них змістовну відповідь.

Задоволені такою співпрацею і вихователі оздоровчого закладу.

«Аби запобігти дитячій злочинності, з дітьми постійно треба проводити профілактичну роботу, - говорить директор оздоровчого центру “Миргородський” Павло Міщенко. - Ми це розуміємо. В ігровій формі та у невимушеній обстановці така профілактика дає максимальний позитивний результат. Адже заходи подобаються дітям і вони залюбки слухають цікаві історії правоохоронців».

Сподіваємось, що спільними зусиллями ми належним чином забезпечимо літній відпочинок наших дітей, зробимо його корисним, змістовним та безпечним.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#охорона #табір #діти
Останні новини
Оголошення
live comments feed...