• Головна
  • Львівський поет розповів полтавцям про «Двигун внутрішнього згоряння»
16:20, 6 серпня 2015 р.

Львівський поет розповів полтавцям про «Двигун внутрішнього згоряння»

5 серпня в хостелі «Sofa» відбувся літературний вечір львівського поета-мандрівника Ско Рика. Автор завітав до Полтави в рамках всеукраїнського туру «Двигун внутрішнього згоряння».

Організатором заходу виступило незалежне мистецьке об’єднання «Magnum Opus». Подивитись як працює двигун внутрішнього згоряння львівського виробництва полтавці прийшли, незважаючи на літо та робочий день тижня.

В хостелі другий тиждень функціонує всеукраїнська фотовиставка ретро-фотографій. Тож доки Ско Рик давав інтерв’ю одному з місцевих телеканалів, глядачі мали змогу подивитись розвішані на стінах світлини. Сам автор був дуже радий побачити в «Sofa» знімки свого друга з Мукачева – Віталія Керестена.

–​ Спочатку я трохи здивувався, зустрівши на фото знайомі обличчя, думав, що занадто втомився в дорозі, от і вижається. Але потім помітив підпис автора і все стало на свої місця. Приємно згадувати друзів, які залишилися за сотні кілометрів – посміхаючись, розповів поет.

Виступ львів’янина можна умовно поділити на три частини: спочатку він прочитав вірші, написані за останні рік-півтора, потім поділився власними перекладами американської слемерської поезії, а на останок запропонував глядачам невеликий інтерактив. Кожен з глядачів навмання вибирав один з великої купи текстів, написаних автором з 2007 по 2012 роки. Ско Рик, в свою чергу, мав адаптувати тексти до себе сьогоднішнього та продекламувати їх так, наче писав хвилину тому.

Глядачі.

Глядачі.

Автор багато говорив про подорожі автостопом, дитинство на околиці Львову та сучасну українську поезію. Не забув і про вічні теми: любов та війну. Захопившись розповідями Ско Рика, глядачі довго не відпускали поета. Розпитували про неписані автостоперські правила та найцікавіші випадки під час мандрів.

Полтава стала четвертим містом туру після Рівного, Житомира та Києва. Опісля на Ско Рика чекають Харків, Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Одеса, Миколаїв, Чернівці, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк та Калуш.

Денис Старостін, незалежне мистецьке об’єднання «Magmum Opus»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#поет #вірші #Ско Рик
Оголошення
live comments feed...