![](https://s.0532.ua/section/logo/upload/pers/11/logo.png?20240727)
15:51, 6 серпня 2015 р.
В Полтаві затримали маніяка-підпалювача
Хлопець займався підпалами через інтерес до процесу гасіння.
Про це повідомив голова УМВС Полтавщини Олег Бех. За його словами з початку липня хлопець здійснив величезну кількість підпалів на території Полтави.
«Лише 7 липня він вчинив 4 підпали з інтервалом у кілька хвилин. Також він на вулиці Курчатова в ПТУ за допомогою запальнички підпалив стіл. Добре, що вогонь не поширився на інші кабінети. Потім він всередину однієї з шкіл по тій же вулиці кинув підпалену пластикову пляшку. Також підпалив пластикове вікно у підсобному приміщення ресторану. Підпалив автомобільні шини в під'їзді житлового будинку. Також в під'їзді, але вже іншого будинку, підпалив стілець, що стояв поряд з дверима однієї з квартир. Це далеко не всі випадки за його участю», - розказав Бех.
Як розповів сам затриманий, він здійснював підпали через інтерес до процесу гасіння.
«Після підпалу він відходив на невелику відстань та спостерігав за тим як приїжджають пожежники і проводять всі необхідні заходи. Після того як вони виїжджали він здійснював підпал в іншому місці. За словами затриманого, йому було дуже цікаво, як відбувається процес гасіння», - каже голова УМВС Полтавщини.
Наразі чоловіку призначена психіатрична експертиза. Якщо ж він не виявиться психічно хворим, то йому доведеться відповідати перед судом за хуліганські вчинки.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
05:42, 19 липня
09:39, 15 липня
19:36, 25 липня
19:44, 24 липня
11:27, 23 липня
11
live comments feed...