• Головна
  • Полтавське відділення АМКУ має претензії до «Полтавафарм» та «Ліків Полтавщини»
14:35, 6 серпня 2015 р.

Полтавське відділення АМКУ має претензії до «Полтавафарм» та «Ліків Полтавщини»

Учора, 5 серпня, до студії ГромадськогоТБ.Полтава завітав голова Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України та депутат Полтавської обласної ради Володимир Оніщенко. Він став черговим гостем програми «Рибний день».

Журналістів найбільше цікавили питання про те, в яких сферах виникає найбільше зловживань у галузі антимонопольного законодавства. Так за словами Оніщенка наразі територіальне відділення працює над ліквідацією порушень двох підприємств, які працюють у сфері медицини. Зокрема, мова йде про два полтавські підприємства «Полтавафарм» та «Ліки Полтавщини».

«На сьогоднішній день на ринку медпрепаратів це «Ліки Полтавщини» та «Полтавафарм». По «Лікам Полтавщини" ми провели попередні слухання. На жаль суддя надав ряд заперечень. Згідно законодавства, суддя має право надати все, що на його думку підтверджує невинуватість. Я не буду зараз говорити про ті моменти, які нас насторожили в тих запереченнях. В межах попередніх слухання ми зараз ведемо поглиблене вивчення розгляду справи», - поділився з журналістами Оніщенко.

Що стосується «Полтавафарм», співробітники територіального відділення планують пройти весь шлях придбання ліків, від аптеки, до першого постачальника.

Нагадаємо, директора «Полтавафарм» звинуватили у перевищенні службових повноважень. Наталія Стецюк, користуючись своїми службовими обов’язками виписувала собі величезні премії.

На думку Володимира Оніщенка, ці підприємства значно завищують ціни на ліки, які розповсюджуються в мережах аптечних закладів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #АМКУ #Оніщенко #Громадське
Оголошення
live comments feed...