• Головна
  • Полтавчани здолають Айленд-пік
15:00, 10 листопада 2011 р.

Полтавчани здолають Айленд-пік

До Непалу вилетіла група українських сміливців, щоб підкорити одну з найвищих гірських вершин світу, що міститься в Гімалаях — Айленд-пік, висота якої 6189 метрів. У складі групи із шести осіб — двоє полтавчан, які вперше підкорятимуть Гімалаї.

«По прибутті на місце доведеться ще майже 200 кілометрів пройти пішки, поки дістанемося базового табору, а 13 листопада ми повинні піднятися на Айленд-пік», — поділився планами керівник експедиції, миргородчанин Василь Ніколаєнко під час церемонії передачі учасникам експедиції прапорів Миргорода і Полтавської області для встановлення їх на вершині.

Провести своїх земляків у далеку дорогу і побажати їм вдалого сходження та щасливого повернення додому на площу перед пам’ятником Козаку прийшли й учні ЗОШ №1 ім. Панаса Мирного, вихованці Миргородської станції юних туристів, директором якої працює Василь Ніколаєнко, представники місцевої і обласної влади. Адже саме козак уособлює незламну силу духу, здатність підкорювати найвищі вершини. Причому не обов’язково гірські, а й життєві.

«Для мене підкорення щораз вищої вершини це, в першу чергу, перемога над собою. В будь-якому сходженні ти сам собі доводиш, що ти іще на щось здатний», — сказав Василь Ніколаєнко.

Оголошення
live comments feed...