• Головна
  • Білл Гейтс дав кошти для Інтренет-центру в полтавській бібліотеці (ФОТО)
13:35, 10 листопада 2011 р.

Білл Гейтс дав кошти для Інтренет-центру в полтавській бібліотеці (ФОТО)

9 листопада, в центральній міській бібліотеці відкрився Інтернет-центр.

Такі місця публічного доступу до всесвітньої мережі також відкрилися і в бібліотеках-філіалах №№ 5,6 та 10. А сталося це завдяки перемозі полтавських бібліотекарів у програмі «Бібліоміст». Ця програма діє в Україні з 2009 року. «Бібліоміст» – це проект в рамках ініціативи «Глобальні бібліотеки» Фонду Білла та Мелінди Гейтс, яка реалізовується в Чилі, Мексиці, Ботсвані, Литві, Латвії, Румунії, Україні, Польщі, Болгарії та В’єтнамі. Фонд надає кошти на придбання комп’ютерної техніки, навчання бібліотекарів новітніх технологій і таким чином допомагає бібліотекам стати сучасними громадськими інформаційними центрами. Полтавська бібліотечна мережа стала переможцем у ці програмі і отримала 15 комплектів обладнання для 4 бібліотек.

– Тепер кожний відвідувач бібліотеки матиме можливість безкоштовного виходу в мережу Інтернет, – сказала Лариса Кречко, заступник начальника міського управління культури. – В реаліях сучасного життя для повноцінної наукової та інтелектуальної роботи це стає навіть необхідністю.

– Комп’ютери обладнані також і веб-камерами, тобто дають можливість не лише шукати необхідну інформацію, а й спілкуватися, – повідомила Таміла Дузенко, директор Полтавської центральної бібліотечної системи. – А вихід у мережу тепер не лише безкоштовний, а й необмежений у часі. Це дуже добре, коли спонсори, меценати та грантодавці спільно дбають про можливість зробити бібліотечний заклад сучасним. Такі Інтернет-центри будуть з’являтися у полтавських бібліотеках.

Оголошення
live comments feed...