• Головна
  • Полювання в Оржицькому районі будуть контролювати спеціальні групи
13:48, 5 серпня 2015 р.

Полювання в Оржицькому районі будуть контролювати спеціальні групи

Рейдові групи будуть здійснювати перевірку правил полювання та наявність відповідних документів упродовж мисливського сезону 2015-2016 років в Оржицьому районі. На виявлені порушення інспектори обіцяють реагувати жорстко і принципово, в межах чинного законодавства.

До складу рейдових груп увійшли працівники Оржицького райвідділу міліції, фахівці Оржицького ГМРП, НПП «Нижньосульський» та Оржицького лісництва ДП «Лубенське лісове господарство». Інспектування угідь здійснюється за допомогою плавзасобів, автомобілів та піших груп.

Першочергові завдання «ревізорів» полягають у забезпеченні правопорядку та попередженні браконьєрства в мисливських угіддях. Правоохоронці попереджають, що незареєстровану та не перереєстровану у встановленому порядку вогнепальну та холодну зброю буде вилучено до ухвалення судового рішення.

Від початку мисливського сезону мобільні групи перевірили вже 250 мисливців. Одного з них притягнуто до адміністративної відповідальності за порушення правил полювання (стаття 85 КУпАП). Санкція статті передбачає попередження або накладення штрафу від 102 до 1020 гривень.

#полювання #мисливство #контроль
Оголошення
live comments feed...