• Головна
  • На Полтавщині близько десяти годин шукали трирічного хлопчика
12:09, 5 серпня 2015 р.

На Полтавщині близько десяти годин шукали трирічного хлопчика

Починаючи з 22-гої аж до 8-ї ранку, батьки, міліція, кінологи з пошуковими собаками і місцева громада перевірили кілька десятків гектар полів, домогосподарств і будов селища Градизьк Глобинського району. Близько 8-ї пошукова операція увінчалася успіхом.

Хлопчика побачила сусідка. Приголубивши наляканого малюка, жінка передала його здоровим і неушкодженим до рук правоохоронцыв. Як з’ясувалося, після тривалої прогулянки вечірнім селищем, він заснув у покинутому легковому автомобілі, який стояв на території одного із домогосподарств, повідомили в ВЗГ УМВС України в Полтавській області.

Ярослав Іванов, виконувач обов’язків керівника кримінальної міліції у справах дітей УМВС, який брав участь у пошуках малюка, зауважив, що результати пошукової операції були б кращими, якби батьки звернулися по допомогу до міліції відразу після її зникнення. У цьому конкретному випадку роботу пошукових груп після 22-ї ускладнила темрява.

"Розшукуючи хлопчика своїми силами, батьки втратили майже дві години. Час за таких обставин завжди має вагоме значення, оскільки від оперативності і своєчасності вжиття необхідних заходів залежать результат. Слід пам’ятати, що, коли мова йде про зникнення дитини, на кону – її життя і здоров’я", - розповів правоохоронець.

Тож майор міліції радить не зволікати із викликом міліції та наголошуэ, що у світлий час доби пошуки проходять значно ефективніше.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтавщина #дитина #зникненя
Оголошення
live comments feed...