12:09, 5 серпня 2015 р.
На Полтавщині близько десяти годин шукали трирічного хлопчика
Починаючи з 22-гої аж до 8-ї ранку, батьки, міліція, кінологи з пошуковими собаками і місцева громада перевірили кілька десятків гектар полів, домогосподарств і будов селища Градизьк Глобинського району. Близько 8-ї пошукова операція увінчалася успіхом.
Хлопчика побачила сусідка. Приголубивши наляканого малюка, жінка передала його здоровим і неушкодженим до рук правоохоронцыв. Як з’ясувалося, після тривалої прогулянки вечірнім селищем, він заснув у покинутому легковому автомобілі, який стояв на території одного із домогосподарств, повідомили в ВЗГ УМВС України в Полтавській області.
Ярослав Іванов, виконувач обов’язків керівника кримінальної міліції у справах дітей УМВС, який брав участь у пошуках малюка, зауважив, що результати пошукової операції були б кращими, якби батьки звернулися по допомогу до міліції відразу після її зникнення. У цьому конкретному випадку роботу пошукових груп після 22-ї ускладнила темрява.
"Розшукуючи хлопчика своїми силами, батьки втратили майже дві години. Час за таких обставин завжди має вагоме значення, оскільки від оперативності і своєчасності вжиття необхідних заходів залежать результат. Слід пам’ятати, що, коли мова йде про зникнення дитини, на кону – її життя і здоров’я", - розповів правоохоронець.
Тож майор міліції радить не зволікати із викликом міліції та наголошуэ, що у світлий час доби пошуки проходять значно ефективніше.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
19:36, 25 липня
09:39, 15 липня
05:42, 19 липня
07:30, 17 липня
10:00, 25 липня
11
live comments feed...