Мамай пообіцяв робити дітям-інвалідам Полтави МРТ безкоштовно

Олександр Мамай під час зустрічі з батьками дітей-інвалідів запропонував створити єдину громадську організацію, яка опікуватиметься усіма дітьм-інвалідами міста.

Всього таких діток у Полтаві налічується 974. «Я знаю, що у нас в Полтаві існує декілька громадських організацій, я навіть не знаю скільки. А чому не знаю, тому що вони створюються сім’ями. П’ять чи десять сімей створили її. І до мене приходять окремо мами, приходять окремо батьки, приходять окремо організації. Мене, якщо чесно, на всіх не вистачає. Мені просто хотілося б, щоб у нас в Полтаві була одна громадська організація, якою б ми опікувалися», - наголосив міський очільник.

Мамай наголосив, що в керівництві майбутньої організації будуть батьки дітей інвалідів. Члени організації самі виберуть як керівника, так і бухгалтера. Максимум п’ять осіб працюватимуть на постійній основі і отримуватимуть заробітну платню. Мамай наголосив, що в бюджеті будуть закладені кошти на статутну діяльність цієї організації.

За кожним працівником організації буде закріплена певна кількість родин з хворими дітками. Таким чином, на думку міського голови, жодна потреба такої сім’ї не залишиться поза увагою влади.

«Ми повинні акумулювати вас, щоб знати, кому що потрібно. Нам потрібна одна така організація, щоб я знав, що усі зареєстровані. Вона має працювати на постійній основі, кожного дня. В будь-який час родина може звернутися за допомогою. Наприклад, якщо терміново потрібні якісь ліки, а ви їх знайти не можете, то разом ми з цією проблемою впораємося швидше», - аргументував рішення про створення організації Мамай.

Крім того, Олександр Федорович повідомив що дорого вартісну магнітно-резонансну томографію (МРТ) діти-інваліди Полтави зможуть робити безкоштовно як в державних, так і приватних медичних центрах.

Довідка: вартість МРТ у приватному діагностичному центрі коштує від 780 до 980 гривень. У державних медзакладах вартість такої послуги коштує дещо дешевше.

Орієнтовно організація буде створена до 1 вересня.

Мамай МРТ Полтава інваліди
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі