• Головна
  • Мамай подарував дітям-інвалідам по тисячі гривень та по два пакунки цукру
10:51, 5 серпня 2015 р.

Мамай подарував дітям-інвалідам по тисячі гривень та по два пакунки цукру

Міський голова Полтави Олександр Мамай зібрав батьків, які мають дітей інвалідів в офісі партії «Совість України», щоб повідомити про те, що вони можуть отримати по одній тисячі гривень від міської ради.

Напередодні батьки, які мають дітей-інвалідів отримали запрошення на зустріч з міським головою Олександром Мамаєм в офісі партії «Совість України». До офісу впускали частинами. Учора прийняли дві групи по 40-50 чоловік. За словами представників «Совісті» решта батьків запрошена на четвер та суботу.

Спочатку всім присутнім показали відеоролик, де були кадри Полтави починаючи від повоєнних років до сьогодення. Крім того, на відео люди похилого віку розповідали за що вони так люблять рідне місто.

Згодом з’явився і міський очільник. Він виступив з короткою промовою, а потім відповів на запитання батьків. В основному батьків цікавили питання проїзду, покращення житлових умов та доступ до ліків та медичного обслуговування.

«Ми прийняли рішення сьогодні вас зібрати. У нас в Полтаві офіційно зареєстровано 974 дитини, які потребують особливої уваги. Щоб хоч трошки вам допомогти, я підписав розпорядження про те, щоб усі 974 мами хворих дітей отримали по тисячі гривень. Це мій обов’язок. Хай це невеликі кошти, вони знадобляться вам», - повідомив Мамай.

Кожна дитина, яка має статус інваліда отримає по тисячі гривень. Для цього її батькам потрібно написати заяву до міської ради з відповідним проханням і подати копії документів. Всього у Полтаві таких діток трішки менше тисячі. Таким чином з міського бюджету буде виділено близько мільйона гривень.

Одна з матусь розповіла, що не завжди згодна з політикою Мамая і, в певній мірі, вважає це підкупом. «Я візьму ці гроші від міського голови, адже коли на кону життя і здоровя дитини, тут не гордості і не до власної принциповості. Проте шкода, що міський голова згадує про всі незахищені верстви населення лише перед виборами. В такі моменти відчуваєш, що тебе хочуть «купити», - поділилася емоціями матуся дитинки з особливими потребами.

Іншої думки пані Наталя: «Мамай – це єдиний міський голова, який дійсно опікується інвалідами. Він неодноразово за власний кошт відправляв діток з ДЦП на реабілітацію у Трускавець. Не думаю, що хтось інший буде так нами опікуватися».

Наприкінці зустрічі кожному вручили по два пакунки з цукром.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мамай #цукор #діти #інваліди
Останні новини
Оголошення
live comments feed...