• «Ворскла» - «Дніпро»: клас не побив дисципліну
08:51, 3 серпня 2015 р.

«Ворскла» - «Дніпро»: клас не побив дисципліну

Полтавська «Ворскла» втретє в цьому сезоні зіграла внічию. Цього разу мирову розписали з «Дніпром» - 1:1.

Ліга Парі-матч. 3 тур. 2 серпня. 2015. Полтава. Стадіон «Ворскла».

Голи: Федецький, (52, автогол) – Калініч, 73.

На шостій хвилині звітного матчу Бойку вперше довелося рятувати «Дніпро» від голу. Серія передач головою у штрафному майданчику – і Євгеній Ткачук пробивав головою упритул. Але воротар «дніпрян» продемонстрував свої найкращі якості і зреагував на цей м’яч.

«Дніпро» відповів навзаєм – також ударом головою. Лучкевич бив, але Непогодов зміг забрати м’яча. Ще кілька хвилин – і «Ворскла» поступово стала підбиратися до воріт Бойка. Одного разу полтавці навіть забили. «Ворскляни» розіграли м’яча на правому фланзі, і Турсунов прострілював з правого флангу. Бойко намагався зафіксувати футбольний снаряд, але упустив його у ворота. Проте, оскільки Санжар на думку арбітра випустив м’яча за лінію воріт під час подачі, гол не зарахували.  Після цього Бартуловіч пробивав по воротах з-за меж штрафного – трохи вище.

«Дніпро» відповів небезпечним ударом зі штрафного у виконанні Ротаня. Втім, з ударом під ближню стійку з гострого кута Непогодов впорався. У «Ворскли» в атаці у відповідь Шиндер трохи не дотягнувся до м’яча, в іншому випадку, рахунок, можливо, вже був би відкритий. Другим темпом атакував Сімінін, але його удару  забракло точності. Так і завершився перший тайм.

Спокійний початок другого тайму сколихнула вдала атака «Ворскли». Спочатку Турсунов перехопив передачу поперек поля, віддав пас на Баранніка. Олег «розхитав» захисника і  пробив у дальній кут – стійка. Той же Турсунов добивав з-за меж штрафного – мимо. Кілька десятків секунд, і «Ворскла» організувала ще одну, результативну, атаку.  Бартуловіч прострілив зліва, а Федецький у боротьбі з Андрієм  Ткачуком переправив м’яча у власні ворота – 1:0.

«Дніпро» пішов уперед. А «Ворскла» зосередилася на контргрі – довгих пасах в розрахунку на форвардів. Матч проходив дуже  спокійно. У «Дніпра» гра в атаці не виходила. В таких випадках доводиться шукати щастя на стандартних положеннях. І гравці «Дніпра» його знайшли. Подача з кутового Ротаня, скидка головою Селезньова, удар Калініча впритул – гол. 1:1 – і все для «ворсклян» почалося з початку.

«Дніпро» не приховував свого бажання забити другий гол, але підкріпити наміри діями не виходило. «Ворскла» змогла завдати удару по воротах . Сапай прострілив, а Пердута у дотик пробивав по воротах  - Бойко впорався. У «Дніпра» Селезньов пройшов захисника та намагався виконати простріл, але м’яч трохи «звалився» з ноги і вийшов навіть удар. Непогодов зафіксував футбольний снаряд у руках. По-справжньому небезпечно пробивав Близниченко у дальній  кут, проте не влучив у ворота.

«Ворскла» мала шанс вирвати перемогу – на останніх секундах. Шиндер отримав м’яча в штрафному майданчику і пробивав з гострого кута. Але Бойко зміг впоратися з цим ударом. 1:1 – у результаті.

Після матчу наставник полтавців Василь Сачко відзначив, що результат закономірний, хоча й відмітив силу противника: «На сьогодні клас гравців «Дніпра» вищий за клас гравців «Ворскли». Проте, дозволю собі сказати, що моментів у нас було навіть більше. Ми заслужили цю нічию».