![](https://s.0532.ua/section/logo/upload/pers/11/logo.png?20240727)
15:31, 2 серпня 2015 р.
Сьогодні відбудеться матч «Ворскли» проти «Дніпра»
На ранковій нараді в прес-центрі стадіону «Ворскла» ім. О. Бутовського за участю представників «Ворскли» та «Дніпра» було розглянуто ряд важливих організаційних питань. Окрім пунктів про забезпечення правопорядку до гри, під час і після матчу, вирішили також, в яких кольорах команди вийдуть на поле.
Як і в більшості випадків, коли команди зустрічалися в Полтаві, господарі одягнуться в білосніжну форму, на якій зеленим нанесені лише номери та імена футболістів. Яскраво-зеленого кольору форма голкіпера «Ворскли». Переважаючий синій колір на футболках дніпрян, у той час як воротар гостей буде в строгих чорних тонах лише з тонкими червоними вставками з боків.
Судді та делегат матчу побажали обом командам чесної гри без травм і провокацій.
Гра третього туру Ліги Парі-Матч «Ворскла» - «Дніпро» стартує сьогодні о 19:30!
Прес-служба ФК «Ворскла»
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
05:42, 19 липня
09:39, 15 липня
19:36, 25 липня
14:50, 22 липня
16
live comments feed...