• Головна
  • Сьогодні Полтавщина разом з усією Україною відзначає День ВДВ
09:03, 2 серпня 2015 р.

Сьогодні Полтавщина разом з усією Україною відзначає День ВДВ

Високомобільні десантні війська Збройних Сил України - високомобільний рід військ, до складу якого входять  повітряно-десантні та аеромобільні частини Збройних Сил України.

Вони призначені для виконання бойових завдань (ведення бойових дій), які неможливо виконати (вести) іншими силами та засобами збройної боротьби у тактичному та оперативному тилу ворога, цілеспрямовано готуються для активних бойових дій в тилу противника - дій у ході ведення оборонних (контрнаступальних), спеціальних (антитерористичних) та миротворчих операцій.

З'єднання, частини і підрозділи високомобільних десантних військ - діють як повітряний десант та ведуть десантно-штурмові (аеромобільні) дії.

ВДВ В АТО 3

ВДВ В АТО 3

Саме аеромобільні та повітряно-десантні бригади на початку військових дій на Донбасі, коли більшість військ була деморалізована та не готова вступити в бій показали рішучість, професіоналізм, честь та вірність присязі. Саме вони своїм прикладом підтримали інших військових.

Ветерани-десантники першими повернулися з запасу до своїх бригад і стали з бойовими товаришами пліч опліч на сході країни.

Сьогодні через військові комісаріати Полтавщини щодня поповнюються ряди десантників військовослужбовцями контрактниками та призовом за мобілізацією. Відбір до цих елітних військ залишається особливим з підвищеними вимогами, адже після 70-ти денної підготовки вони прийматимуть учать в антитерористичній операції на самих небезпечних ділянках.

Не є таємницею, що основу сьогоднішніх Високомобі́льних деса́нтних військ Сухопу́тних ві́йськ Збро́йних Сил України складають елітні бригади, зокрема:

  • 25-а окрема Дніпропетровська повітряно-десантна бригада (місце дислокації: смт. Гвардійське,Дніпропетровська область).
  • 79-а окрема аеромобільна бригада (місце дислокації: м. Миколаїв).
  • 80-а окрема ордена Червоної Зірки аеромобільна бригада (місце дислокації: м. Львів та м.Чернівці).
  • 81-а десантно-штурмова бригада (місце дислокації: м.Дружківка,  Донецька область).
  • 95-а окрема аеромобільна бригада (місце дислокації: м. Житомир) та інші окремі десантно-штурмові батальйони Збройних Сил України.

Всі вони чекають свідомих, патріотично налаштованих, фізично та морально загартованих майбутніх воїнів десантників.

У 85-ту річницю десантних військ від імені військовослужбовців Полтавського гарнізону бажаю ветеранам та воїнам десантникам міцного здоров’я, радості, душевного та родинного благополуччя. Ви - еліта українського війська, на вашу мужність, силу, незламний характер покладається зараз вся наша країна.

Начальник Полтавського гарнізону

полковник Б.Є.ПАВЛОВ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтавщина #АТО #ВДВ
ТОП новини
У Полтаві на «Хитрому» ринку картоплю, кавуни та зелень продають від 5 гривень, а яблука та груші обійдуться в 10 грн за кіло
У Полтаві пройшов чемпіонат області з бодібілдингу та фітнесу (ФОТО, ВІДЕО)
«Таких міст в Європі одиниці»: до Дня Полтави ми дізналися, який міський ярмарок переважав Сорочинський та чому місцевих масонів не чіпала навіть імперська влада
Пережила татарські набіги та Полтавську битву: історія Спаської церкви — найстарішої будівлі міста
Оголошення
live comments feed...