• Полтавці розпочали виступи в ЛЄ з поразки
22:25, 30 липня 2015 р.

Полтавці розпочали виступи в ЛЄ з поразки

В першому матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи полтавська «Ворскла» на виїзді поступилася словацькій «Жиліні» - 0:2.

В першому таймі на 26 хвилині полтавці пропустили від найкращого бомбардира словацької команди Єліча, для якого цей гол став сьомим у цій ЛЄ. Проте в другій половині підопічним Сачка вдалося гру дещо налагодити і навіть отримали чудову можливість зрівняти рахунок. На 63 хвилині «Ворскла» заробила пенальті, який проте не реалізував Ковпак. А вже за 10 хвилин полтавці поплатилися і пропустили вдруге. Результативний удар на рахунку Паура. Хоча завершити могли ще гірше. На 90 хвилині суддя вилучив голкіпера полтавців Богуша, а замін у Сачка більше не було. Та й рефері додав аж 8 хвилин. Проте скористатися перевагою словакам так і не вдалося.

Тепер «Ворсклі» потрібно в Полтаві забивати мінімум двічі, при цьому зберігши власні ворота сухими. Матч відповідь відбудеться через тиждень 6 серпня.