• Головна
  • Полтавське міське управління міліції хочуть реорганізувати
12:00, 8 листопада 2011 р.

Полтавське міське управління міліції хочуть реорганізувати

– Міністерство внутрішніх справ планує реструктуризацію, але це також стосується і Кременчуцького міського управління міліції, – пояснив Юрій Сулаєв, начальник відділу зв’язків із громадськістю УМВС України в Полтавській області. – Але саму структуру ми ще не отримали, тому деталі поки що невідомі.

Як неофіційно розповіли журналістам працівники Полтавського міського управління, їм дали два тижні на пошуки нової роботи, адже ПМУ ніби взагалі ліквідують, а його роль буде покладена на Октябрський райвідділ міліції.

Полтавський підрозділ міліції переживає реорганізацію не вперше. Востаннє його роботу було відновлено в криміналні 90-ті.

Довідка (із книги «Історії міліції Полтавщини»)

Міський відділ міліції як самостійний підрозділ було засновано у 1963 році. Він розміщувався в приміщенні міської пожежної частини за адресою вулиця Фрунзе 37/40 (будівля так званої «Каланчі»). Відділ проіснував до 1984 року і був розформований. У жовтні 1990 року рішенням сесії Полтавської міської ради було засновано міський відділ міліції Полтавського міськвиконкому.

Наказом УВС Полтавської області №204 від 11.03.92 року, на підставі наказу МВС України №474 від 26.06.92 року міський відділ ВС реорганізували в Полтавське міське управління, якому були підпорядковані відділи внутрішніх справ Октябрського, Київського та Ленінського райвиконкомів міста.

Оголошення
live comments feed...