• Головна
  • Полтавщина «пасе задніх» у виконанні мобілізаційного плану
12:22, 30 липня 2015 р.

Полтавщина «пасе задніх» у виконанні мобілізаційного плану

В ході п'ятої хвилі мобілізації по Україні призвали тільки 70% від запланованої кількості мобілізованих.

Про це свідчать дані опитування воєнкомів і місцевої влади, повідомляє Громадське.ТБ з посиланням на «Новое время».

Стосовно регіонів, то найкраща ситуація в шести областях: Чернігівській, Хмельницькій, Вінницькій, Дніпропетровській, Луганській та Черкаській. Воєнні комісаріати цих областей виконали мобілізаційний план на 100%, в Черкаській - на 99%.

А от Полтавська область у цьому питанні пасе задніх. В ході п'ятої хвилі мобілізації по Полтавській області призвали тільки 53%. Такий показник є одним з найнижчих в Україні. Полтавщині «поступаються» лише п’ять регіонів. Найгірша ситуація в Закарпатській, Чернівецькій, Сумській, Івано-Франківській та Херсонській областях.

Нагадаємо, наразі триває шоста хвиля мобілізації. Заплановано, що до шостої хвилі мобілізації у рівних пропорціях потраплять як військовозобов’язані, які мають досвід військової служби, так і ті, хто раніше не служив, — повідомляють в Міноборони.

Взагалі ж під шосту хвилю за віком можуть потрапити військовозобов’язані чоловіки віком від 20 до 60 років, та жінки віком від 25 до 50 років. Як зазначають у Генштабі, жінок будуть мобілізувати за потреби за кваліфікаційними рівнями.

Кількість осіб, яку планують мобілізувати, не розголошують. Загалом планують замінити тих військових, які були мобілізовані під час третьої хвилі, а також доукомплектувати частини та підрозділи.

Полтавщина «пасе задніх» у виконанні мобілізаційного плану, фото-1

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтавська область #мобілізація #хвиля #план
Оголошення
live comments feed...