• Головна
  • Прокурор Полтавщини відвідав жіночу колонію
15:46, 29 липня 2015 р.

Прокурор Полтавщини відвідав жіночу колонію

Жінок, які відбувають покарання у Надержинщинській виправній колонії № 65 управління Державної пенітенціарної служби України в області, прийняв сьогодні на особистому прийомі прокурор Полтавщини Ян Стрелюк.
Одна з засуджених запитувала, як повернути їй дитину після відбування строку покарання. Свого 5-річного сина жінка не бачила 4,5 роки. Іншу жінку турбувало питання змін умов тримання. Ще одна засуджена звернулася з приводу змін в законодавстві щодо короткочасного виїзду за межі виправної установи. Всього на особистому прийомі у прокурора області побувало 5 осіб. 
Прокурор Полтавщини відвідав жіночу колонію, фото-1

Засудженим, запитання яких не потребували проведення перевірок та вжиття заходів прокурорського реагування, одразу були надані ґрунтовні та вичерпні відповіді. Після прийому Ян Стрелюк перевірив умови, в яких відбувають покарання жінки. 

Довідково: Надержинщинська виправна колонія управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області (№ 65) – колонія мінімального рівня безпеки із загальними умовами тримання для жінок.

Прес-служба прокуратури Полтавської області 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтавщина #прокурор #Стрелюк #колонія #жінки
Оголошення
live comments feed...