• Головна
  • В Полтаві стався прорив водогону. Фотофакт
12:17, 29 липня 2015 р.

В Полтаві стався прорив водогону. Фотофакт

В рамках підготовки до осіннє-зимового періоду і з метою виявлення «слабких» місць в розподільчий мережі водопостачання, проводяться гідравлічні випробовування.

Місто Полтава розподілена на 5 зон водопостачання. Для того, щоб мешканці не відчували перебоїв з водопостачанням, почергово, згідно графіка, випробування проводяться по зонам та окремим розподільчим гілкам мереж.

У районі випробувань можливі витоки води. Для більш оперативного реагування, «Полтававодоканал» звертався з проханням до мешканців міста повідомляти про проблеми на водогоні в диспетчерську службу водоканалу , яка працює цілодобово.

Як повідомляють в «Полтававодоканал», після випробувань, на перехресті вул. Фрунзе- К.Шосе стався порив водогону діаметром 500 мм., куди терміново виїхала аварійно-відновлювальна бригада водоканалу з залученням відповідної техніки. Мешканці прилеглих будинків особливих проблем з водопостачанням не відчують, тому що будуть переключені до іншої насосну станції. Аварійники будуть працювати до тих пір, поки не усунуть проблему.

В Полтаві стався прорив водогону. Фотофакт, фото-1
В Полтаві стався прорив водогону. Фотофакт, фото-2
В Полтаві стався прорив водогону. Фотофакт, фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#водоканал #виток #водогін
Оголошення
10:54, 8 травня
live comments feed...