• Головна
  • У Полтавській області розпочався тиждень здоров’я
16:00, 7 листопада 2011 р.

У Полтавській області розпочався тиждень здоров’я

Цього тижня на території Полтавської області розпочався тиждень здоров’я.

Ініціаторами доброї справи виявилася сама молодь – працівники та волонтери Полтавської обласної молодіжної громадської організації «Твій Світ». Під час тижневика заплановані такі заходи: диспут серед студентів на тему переваги ведення здорового способу життя, тренінги для молодших школярів «Курити або довго жити», акція з театралізованими виступами для учнів сільських шкіл.

7 листопада в ресурсному інформаційно - методичному центрі Лубенської спеціалізованої школи № 6 за участі представників громадської організації "Твій Світ " відбудеться профілактичний відео - лекторій  на тему: "Ризики вживання алкоголю". Учні дізнаються  про наслідки вживання небезпечних для здоров'я хімічних речовин, також переглянуть  соціальні роліки, присвячені таким небезпечним хворобам, як алкоголізм.

Подібні акції проводяться вже не перший рік і мають свої позитивні наслідки на здоров'я  молоді.

Працюючи у сфері соціальної підтримки дітей та молоді, працівники молодіжної громадської організації «Твій Світ» особливу увагу звертають на формування у дітей та молоді навичок здорового способу життя, допомагають  зрозуміти цінність свого здоров'я та необхідність його збереження, незалежно від віку та місця проживання, статку та професії. Проте добре розуміють, що цього замало. Знати, як поводитися, не означає погоджуватися з цим, а тим більше реалізовувати це у своєму житті. Тому просвітницько - профілактичні заходи спрямовують на формування практичних умінь і навичок, сприятливих для здоров'я.

Так, з метою пропаганди здорового способу життя та запобіганню негативним проявам в підлітковому віці, а також для привернення широких кіл громадськості до проблем поширення алкоголізму, наркоманії, тютюнокуріння у дитячому та молодіжному середовищі, громадською організацією був розроблений проект» За здорове майбутнє», який реалізовується за підтримки відділу в справах сімї та молоді Полтавської ОДА.

Оголошення
live comments feed...