• Головна
  • Полтавщина – лідер по наданню субсидій на комунальні послуги
10:16, 29 липня 2015 р.

Полтавщина – лідер по наданню субсидій на комунальні послуги

На Полтавщині найвищий показник охоплення населення щодо нормативу отримання субсидій по відшкодуванню оплати на комунальні послуги –  87%.

Людмилу Корнієнко, начальника Департаменту праці і соціального захисту населення Полтавської ОДА, визнали найкращим керівником в Україні у своїй галузі. Високу оцінку своєї роботи жінка отримала від Прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка.

З 1 липня в Україні запроваджений адресний підхід щодо надання пільг окремим категоріям населення.

«При наданні пільг буде враховуватися не лише статус людини, а й дохід, який вона отримує. Всі окремі пільговики, дохід яких перевищує 1710 гривень, з 1 липня втрачають пільгу на оплату за комунальні послуги, окрім пільговиків, які мають статус учасника бойових дій, інваліда війни, чорнобильця І-ІІ категорії, ветерана військової служби та інші. Тобто, в незалежності від доходу, вони отримуватимуть пільги й надалі. Решті категорій пільга надаватиметься в залежності від доходу», – зазначила Людмила Корнієнко.

До 1 липня пільгою на оплату житлово-комунальних послуг скористалося 175 тисяч сімей Полтавщини.  Після запровадження адресної допомоги пільгу зможуть отримати 9 тисяч сімей.  Решті родин будуть нараховувати субсидії.  За попередніми підрахунками, 109 тисяч родин матимуть право на її отримання.

«До 1 вересня всі районні управління повинні відпрацювати кожну сім’ю, щоб визначити право на субсидію в опалювальний період. Цю роботу необхідно буде провести своєчасно і кожній сім’ї повідомити, що на опалювальний період за ними зберігається субсидія на оплату комунальних послуг», – прокоментувала Людмила Корнієнко.

Нині процедура отримання житлових субсидії спрощена — 26 червня у дію вступила відповідна постанова Кабміну. Відтепер для отримання субсидії необхідно зазначити лише вид доходу, без його розміру. На Полтавщині вже 137 тисяч сімей охоплені житловими субсидіями.

Валерій Головко розпорядився до 1 серпня подати списки працівників РДА, які відповідають за отримання пільг та субсидій по кожному селу області:

«Протягом серпня кожна посадова особа, яка закріплена за конкретним селом, має прозвітуватися голові адміністрації щодо надання пільг і отримання субсидій населенням. Зокрема, доповісти про проведену роботу, виїзди в села, проблемні запитання від людей і відповіді на них.

Очільник області дав доручення Людмилі Корнієнко та головам районних адміністрацій провести навчання щодо надання пільг та отримання субсидій населенням. Дане питання Валерій Головко тримає на особистому контролі».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#субсидії #Головко #Яценюк #Корнієнко
ТОП новини
У Полтаві на «Хитрому» ринку картоплю, кавуни та зелень продають від 5 гривень, а яблука та груші обійдуться в 10 грн за кіло
«Таких міст в Європі одиниці»: до Дня Полтави ми дізналися, який міський ярмарок переважав Сорочинський та чому місцевих масонів не чіпала навіть імперська влада
У Полтаві пройшов чемпіонат області з бодібілдингу та фітнесу (ФОТО, ВІДЕО)
На Полтавщині 71-річна бабуся за 1500 доларів США замовила вбивство чоловіка: їй може загрожувати довічне ув'язнення
Оголошення
live comments feed...