Здоров'я людини безцінне, його не купити за гроші. Тому потрібно уважно стежити за ним, проходити медкомісії, а при нещасному випадку, звертатися своєчасно звертатися за допомогою до фахівця. Страхування життя від нещасного випадку – це можливість бути впевненим у тому, що при необхідності вам нададуть фінансову допомогу. Свідомий та грамотний підхід громадян, підприємців, держави та її інститутів, а також страховиків до страхування може полегшити продаж страхового товару, незважаючи на його непрозорість. Без страхування сучасне життя і діяльність людей об'єктивно неможливі, оскільки воно забезпечує нормальне суспільне відтворення на всіх рівнях невиробничої та виробничої сфери.

Страхування майна – чи це чи вигідно?

Звичайно, почувши про додаткові витрати, практично будь-яка людина запитає – а чи варто це того, адже може і не статися нічого поганого з вашим житлом. Неодмінно, це буде чудово, якщо у ваше життя не увірвуться такі неприємності. Однак ніхто не може бути впевнений, що не відбудеться випадкового вибуху, внаслідок неправильного користування газом, або в ваш город не нагряне ураган, не відбудеться землетрус. Всі ці лиха покриваються страховою компанією. Тож мі пропонуємо вам страхування майна підприємств vuso.ua http://vuso.ua/ua/strahuvannja-maina.

Однак, у наш час, одним з основних видів страхування є страховка на життя і здоров'я від нещасних випадків. Нашою фірмою надаються кілька видів такого типу страхування:

  • програма без травм - «МІНІ-1»;
  • виняток виплат при інвалідності клієнта - «МІНІ-2»;
  • повне покриття лікування або летального результату.

Що потрібно для придбання страховки?

Для оформлення будь страховки необхідно посвідчення особи, а вже від його підвиду будуть необхідні різні набори документів. Наприклад, для поліса на майно, потрібні документи, які підтверджують ваше право на володіння житлом. А для страховки на транспорт будуть потрібні права, технічні документи на машину. Також, в залежності від типу поліса, буде відрізнятися і ціна. Якщо умови договору покривають невелику кількість випадків, при яких відшкодовується збиток – ціна буде менше, а якщо ж покривається широкий діапазон, то звичайно ж і ціна буде набагато більше. Однак, при виборі страховки, не слід дивитися на ціну.

Придбати будь страховий поліс ви можете як в стандартному режимі, так і в режимі онлайн у нас на сайті. Також при необхідності можна скористатися послугами служби доставки.