• Головна
  • Полтавська студентка на місяць стане івано-франківським журналістом
12:43, 28 липня 2015 р.

Полтавська студентка на місяць стане івано-франківським журналістом

Фонд розвитку ЗМІ уже другий рік проводить Програму міжредакційного обміну для студентів журналістики та молодих журналістів. Цього літа із двохсот анкет координатори обрали лише 13 учасників обміну, серед яких ― Наталя Гостило, студентка другого курсу ПНПУ імені В. Г. Короленка і журналістка «Інституту аналітики та адвокації».

Наталя вступила до педагогічного університету на спеціальність «Журналістика», і майже відразу почала писати для полтавських інтернет-видань. Цього літа вона перейшла лише на другий курс, тому дуже здивувалася, що обрали її.

Журналісти редакції Курс (фото-Наталя Гостило)

― Це вже моя друга спроба, якщо чесно. Але все одно не очікувала, що пройду: я ж лише перший курс закінчила, ― пояснює Наталя. ― А коли побачила на пошті того листа ― не повірила власним очам. Це найщасливіша подія за все літо.

Редакцію для дівчини обирали координатори. Загалом у Програмі намагаються робити обмін між різними областями, далеко розташованими одна від одної. Наталя поїде у Івано-Франківськ, у редакцію інтернет-видання «Курс». Стажування дівчини починається вже цього понеділка і триватиме місяць.

Нагадаємо, що Наталя ― не перша представниця Полтави, що бере участь у Програмі міжредакційного обміну. До неї на подібне стажування їздили Костянтин Корягін (Полтавське «Громадське ТВ»), Ірина Соляник (радіо «Лтава») та Юлія Логвиненко (ОДТРК «Лтава»).

Вид з балкону, де знаходиться редакція (фото - Наталя Гостило)

Довідка: Програма міжредакційного обміну від Фонду розвитку ЗМІ (https://www.facebook.com/mdfoundationUA) стартувала влітку 2014 року. Вона дає можливість студентам факультетів журналістики та журналістам до 27 років (з досвідом роботи не більше 5 років) попрацювати в редакціях провідних ЗМІ різних регіонів України, вдосконалити свої журналістські навички та набути професійного досвіду.

Відібрані учасники Програми проходять оплачуване стажування (500 доларів на місяць) строком від двох тижнів до двох місяців в місті, де вони раніше не проживали, тренінги та майстер-класи від провідних українських та зарубіжних медіаекспертів, відомих журналістів та редакторів.

Катерина Кролевська, «Інститут аналітики та адвокації»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #студентка #журналістка #Івано-Франківськ
Оголошення
live comments feed...