• Головна
  • В Полтаві почали перевіряти технічний стан перевізників перед конкурсом
16:03, 27 липня 2015 р.

В Полтаві почали перевіряти технічний стан перевізників перед конкурсом

В Полтаві почали перевіряти технічний стан транспортних засобів, які пропонуються для використання на маршрутах та заявлені на участь у конкурсі з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що відбудеться 4 серпня 2015 року.

Перевірка проводиться представниками ДАІ протягом двох днів – 27 та 28 липня з 13 по 17 години. Протягом цього часу мають пройти перевірку близько 40 транспортних засобів, які збираються пройти конкурс, який буде обирати перевізників на маршрути приміського, міжміського та внутрішньообласного призначення.

«Раніше деякі перевізники говорили, що технічний огляд є непотрібний, ДАІ не може його здійснювати. Але це не є той технічний огляд за стандартною процедурою. Він здійснюється в рамках конкурсу. Під час огляду здійснюється перевірка марки транспортного засобу, наявності і відповідності кількості сидячих місць, перевіряємо документи правовласності, відповідність протипожежних заходів безпеки транспортного засобу, і системи попередження – сигнали, світло, поворотні прилади. В цілому перевірка відбувається протягом 5-10 хвилин і не обтяжує самого перевізника, - каже начальник відділу транспорту та зв’язку Сергій Марчишинець. – Для нас це є впевненість того, що даний транспортний засіб ми оглянули, бо саме ми несемо відповідальність. Перевізники у яких матеріально-технічні бази розташовані в певних районах мають можливість пройти цей огляд на території структурних підрозділів ДАІ».

В Полтаві почали перевіряти технічний стан перевізників перед конкурсом, фото-1

Щоправда, протягом перших двох годин огляд пройшли лише 3 маршрутки. Хоча за словами Марчишинця це не забороняє участі у конкурсі.

«За результатами даного обстеження ДАІ оформляє акт, який буде подано конкурсному комітету, який і буде приймати рішення про допуск, або не допуск учасників до конкурсу».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#перевізник #маршрути #ДАІ #Марчишинець
Оголошення
live comments feed...