• Головна
  • Готуємося до народження дитини. Вибираємо дитячий одяг в пологовий будинок
Реклама
16:25, 24 червня 2015 р.

Готуємося до народження дитини. Вибираємо дитячий одяг в пологовий будинок

Реклама

Народження дитини-це завжди велике щастя і одне з найважливіших подій у житті молодих батьків. І як до будь-якої важливої події, до появи на світ малюка, слід серйозно підготуватися і заздалегідь купити чоловічки для новонароджених. У цьому питанні важливо бути спокійним і зібраним, дуже добре, якщо Ви заздалегідь купите все необхідне для майбутнього малюка. Не дивлячись на те, що на цей рахунок існує не одна прикмета, важливіше міцне здоров'я новонародженого і його батьків. Важливо, що б перші дні життя маленької дитини батьки присвятили б весь вільний час саме їй, а не суматошним покупкам тих самих необхідних речей, як тут https://babystores.com.ua/detki-0-24-mesyaca/malchiki/igrushki-carters-malchiki.

Так, що ж потрібно підготувати до народження дитини з одягу? Спробуємо розібратися разом, тільки пам'ятайте, що наведений список може бути доповнений або змінений на Ваш розсуд. У виборі і покупці дитячого одягу можна обмежуватися лише своєю фантазією і бюджетом. Тим більше, що сьогодні інтернет магазини і роздрібні мережі можуть запропонувати покупцям не тільки великий вибір моделей, але і низькі ціни.

В-першу чергу дитячий одяг знадобитися в пологовий будинок, коли дитина тільки народитися. Як правило, якщо дитина не відрізняється особливими розмірами, наприклад, дуже великий або маленький, що повинно показати УЗД, то знадобитися одяг 56 розміру, він же NB (newborn). В іншому випадку, беріть на розмір більше, але ось ще менше не рекомендується брати. Тому що дитина може набрати вагу в останні тижні і навіть дні, але якщо не набере, то повірте? він дуже швидко доросте відразу після народження. На розмір менше беруться речі тільки для недоношених діток, це розмір 50 або Premie. В цьому випадку візьміть кілька конвертів спальників, пінетки, шапочки і антицарапки і якщо потрібно купити зимовий одяг для новонародженого. Ймовірно, що після народження такої дитини покладуть в інкубатор і в цьому випадку акушери скажуть, що з одягу буде потрібно. Але, можна подивиться в цьому інтернет магазині дитячого одягу https://babystores.com.ua/detki-0-24-mesyaca/devochki/komplekty-nabory-devochki.

Варто зазначити, що в перші місяці діти ростуть швидко і швидко набирають вагу, тому крім дитячого одягу 56 розміру, доцільно взяти ще кілька речей на ріст 62 см, що б під час післяпологовий метушні Ви не залишилися без одяг для малюка.

Іншу одежину Ви зможете придбати пізніше, коли з'явиться вільна хвилинка для приємного шопінгу. Адже вибір одягу для новонароджених, особливо дитячих сліпів, несравнительно велике задоволення для молодої мами.

Ось список дитячого одягу в пологовий будинок:

- 2 чоловічка з закритими ніжками або 2 набору з сорочечки і повзунків;

- 2-3 шапочки;

- 2-3 пари антицарапок;

- 2-3 пари шкарпеток для новонародженого або пінеток;

- 4-5 бавовняних пелюшок;

- 1 ошатний комплект для виписки з пологового будинку;

- конверт для новонародженого для виписки;

Більш дитячого одягу Ви знайдете в цьому інтернет магазині - https://babystores.com.ua/detki-2-goda-5-let/devochki-5t/noski-kolgoty-detskie.

Оголошення
live comments feed...