• Ворскла не дотягує до бельгійського Стандарту
11:52, 4 листопада 2011 р.

Ворскла не дотягує до бельгійського Стандарту

Полтавчани вдома поступилися гостям з Бельгії.

Хоча матч просто чудово розпочався для господарів, які вже на 4 хвилині повели у рахунку. Курилов головою замкнув подачу з кутового Кривошеєнка - 1:0!

Втім, такий початок гри Стандарт з рівноваги не вивів.

Минає трохи більше 10 хвилин і на табло з’являється друга одиниця. Захисники господарів дозволили Сейхасу без перешкод пробити метрів з 25-ти - точно у верхній ближній кут - 1:1!

Далі Ворскла намагалася знову повести у рахунку. Господарі навіть мали кілька гострих моментів.

Та вже у доданий час першого тайму відзначилися саме бельгійці. Подача зі штрафного з лівого флангу у виконанні Муджангі, рикошет від голови Краснопьорова, і Кану з лінії воротарського відправляє м'яч у ворота - 1:2.

Початок другої половини зустрічі теж був за Стандартом. Гості впевнено контролювали м’яч. Ворскла намагалася відігратися, та нічого змістовного полтавчани не могли організувати.

Натомість пропустили самі. На 74 хвилині Ван Дамме навісив зліва, Тчіте перестрибнув всіх захисників і Долганського і точно пробив головою - 1:3.

Ворскла безславно програє і втрачає шанси на євровесну.

Ворскла – Стандарт – 1:3

Голи: Курілов, 5 - Сейхаса, 16, Кану, 45 +4, Тчіте, 74

Ворскла: Долганський, Даллку, Чеснаков, Курилов, Селін, Краснопьоров, Оберемко (Єсін, 83), Маркоскі, Кривошеєнко, Ребенок (Баранник, 71), Янузі (Громов, 85)

Стандард: Болат, Горе, Сіман, Кану, Поконьолі, Сейхаса (Гонсалес, 86), Венкер, Мужангі (Бачауайі, 83), Ван Дамме, Сіріяк (Бюйєнс, 71), Тчіте

Попередження: Курилов, Даллку - Ван Дамме, Сейхаса, Кану, Муджангі

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію