• Головна
  • Матковський таки може піти на місцеві вибори від «Блоку Петра Порошенка»
11:34, 23 липня 2015 р.

Матковський таки може піти на місцеві вибори від «Блоку Петра Порошенка»

22 липня відбулася прес-конференція першого заступника голови Полтавської ОДА Андрія Пісоцького. На ній журналісти підняли питання про висування від «Солідарності – Блоку Петра Порошенка» кандидатури на посаду Полтавського міського голови.

Андрій Пісоцький заявив, що Матковський ніякого відношення до партії «Солідарність – Блоку Петра Порошенка» немає. Хоча парламентських виборах екс-мер Полтави використовував партійні кольори «БПП». Окрім цього на бігбордах була навіть фраза: «За Блок Петра Порошенка», де «за» було написано білими літерами на білому фоні та майже не читалися.

Матковський таки може піти на місцеві вибори від «Блоку Петра Порошенка» (фото) - фото 1

Матковський таки може піти на місцеві вибори від «Блоку Петра Порошенка» (фото) - фото 1

Сьогодні ж прес-служба «БПП» повідомила, що у партії немає жодних претензій щодо Андрія Матковського, прізвище якого прозвучало з уст журналістів. Він має високий рівень підтримки полтавців.

Після набрання чинності нового виборчого законодавства політична партія «Солідарність – Блок Петра Порошенка», відповідно до нього, прийме рішення щодо кандидатури на посаду Полтавського міського голови. Це відбудеться прозоро, із запрошенням журналістів і громадськості.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Матковський #Пісоцький #Блок Петра Порошенка #партія #вибори
Оголошення
live comments feed...