• Головна
  • Правий Сектор хоче референдум та вотум недовіри влади України
00:02, 23 липня 2015 р.

Правий Сектор хоче референдум та вотум недовіри влади України

Понад 3 тис. осіб взяли участь сьогодні у мітингу на Майдані Незалежності в Києві, який скликала націоналістична організація «Правий Сектор» (ПС) під гаслом "Геть владу зрадників". ПС хоче референдум та вотум недовіри по відношенню до влади.

Лідер ПС Дмитро Ярош оголосив призов на Україні місцевих штабів, які займуться підготовкою референдуму з питання недовіри проти можновладців у Києві. В цей день в українській столиці відбувся також з'їзд "Правого Сектора". Було вирішено, що організація не візьме участі в намічених на жовтень виборах.

Як передають новини дня, референдум повинен стосуватися таких питань, як вотум недовіри по відношенню до влади. Ми хочемо, щоб війна, яку Росія веде проти України, була названа війною, а не антитерористичною операцією. Ми вимагаємо також повну блокаду окупованих територій, умовити суспільство в підтримку легалізації добровільних батальйонів, – сказав Ярош до присутніх у Києві людей.

Спочатку обіцяли невеликий мітинг, основним гаслом якого буде відставка президента Петра Порошенка, який, на думку ПС не розуміє паролі з антиурядових протестів з зими 2013 і 2014 року, які призвели до повалення тодішнього президента Віктора Януковича.

Порошенко попередили тільки, щоб він не керував вами так, як належить йому корпорацією "Рошен", і керувався інтересами суспільства, а не олігархів. Ярош запевнив, що у зв'язку з ситуацією в країні, яка бореться з сепаратистами на сході, нікому не вдасться спровокувати ПС для дій, які можуть порушити спокій.

Правий Сектор скликав віче в Києві після подій у Мукачевому в Закарпатській області на заході країни, де бойовики ПС взяли участь 11 липня в перестрілці з людьми управління мафією парламентаря Михайла Ланя і з міліцією. Швидше за все, це переділ ринку контрабанди сигарет, хоча Правий Сектор заявляє, що він хотів знищити бізнес. В результаті перестрілки загинули не менше двох осіб. Деякі повідомлення говорять про чотирьох загиблих. Кілька десятків людей, в основному міліціонерів отримали поранення.

Після подій у Мукачевому президент зминив владу Закарпатської області, звільнивши з посади голови обласної адміністрації та місцевих начальників міліції та Служби Безпеки України. На чолі обласної влади став Генадій Москаль, який раніше був головою Луганської області і боровся з контрабандою, який випливає з областей, контрольованих Україну на зони, що знаходяться під контролем проросійських сепаратистів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...