![](https://s.0532.ua/section/logo/upload/pers/11/logo.png?20240727)
17:03, 22 липня 2015 р.
В Кобеляках розповіли про позитивний досвід від об’єднання громад
21 липня у місті Кобеляки представники Офісу реформ провели консультаційні зустрічі із керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації та міської ради.
У зустрічі взяли участь представники депутатського корпусу, громадські активісти та журналісти, передає прес-служба Полтавської ОДА.
Розмова стосувалася функціонування закладів соціальної сфери в умовах децентралізації. Директор Офісу реформ Ірина Балибіна, експерт Іван Лещенко зупинилися на докладній характеристиці можливостей і ризиків, які очікують на об’єднані громади.
Міський голова Олександр Ісип розповів про зміни в Бюджетному кодексі України, завдяки яким зросла наповнюваність місцевих бюджетів. Таким чином у Кобеляках уже нині є фінансові можливості, завдяки яким нині у місті активно ремонтують дороги.
Голова районної державної адміністрації Таміла Шевченко зупинилася на питаннях законодавчого забезпечення процесу створення нових спроможних громад.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
05:42, 19 липня
09:39, 15 липня
19:36, 25 липня
14:50, 22 липня
16
live comments feed...