• Головна
  • «Полтававодоканал» і «Полтаватеплоенерго» є планово збитковими, – громадська рада
16:20, 17 липня 2015 р.

«Полтававодоканал» і «Полтаватеплоенерго» є планово збитковими, – громадська рада

Комунальні підприємства «Полтававодоканал» і «Полтаватеплоенерго» є планово збитковими. Такі результати аналізу, проведеного силами Громадської ради при Полтавській облдержадміністрації, йдеться в матеріалі журналыстів Полтавського Громадського.ТБ.

Про це 17 липня розповів журналістам заступник голови Громадської ради при Полтавській ОДА Едуард Волков.

Активісти скаржаться на те, що керівництво Полтавської облдержадміністрації та Полтавської обласної ради не йде їм назустріч у питаннях забезпечення проведення об’єктивного та незалежного аудиту діяльності двох найбільш масштабних комунальних підприємств на Полтавщині. Коштів, які за результатами останньої сесії облради виділили на проведення перевірки фінансово-господарської діяльності відповідних структур (99 тис. грн), недостатньо для якісної реалізації поставлених завдань, вважають вони.

Спілкувалися громадські активісти безпосередньо і з керівниками «Полтававодоканалу» та «Полтаватеплоенерго». Обидва директора згодні з необхідністю проведення аудиту, який, на думку фахівців, має бути тристороннім: економічним, юридичним та технічним.

Представники Громадської ради та Народної ради міста Полтави переймаються тим, що підприємства можуть бути доведені до банкрутства, а в подальшому – передані в приватні руки. За такого розвитку подій громадяни більше не зможуть впливати на тарифоутворення.

Громадські діячі закликали голів обласної ради та облдержадміністрації приділити більше уваги озвученим проблемам та виділити додаткові кошти на проведення аудиту.

Подробиці у сюжеті Полтавського Громадського.ТБ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #підприємства
Оголошення
live comments feed...