
10:30, 17 липня 2015 р.
У Полтаві відбудеться благодійний ярмарок майстрів
Завтра, 18 липня, з 15.00 по двадцяту годину вечора Жовтнева вулиця, поблизу ЦУМу перетвориться на величезний ярмарок.
Організовує благодійний ярмарок Товариство ветеранів АТО. Мета заходу - зібрати кошти на потреби бійців, що зараз знаходяться в зоні проведення АТО.
На ярмарку будуть представлені роботи кращих майстрів області та міста. Крім того, у рамках ярмарку відбудеться концерт авторів - виконавців та поетів, частування домашніми стравами та напоями і ще багато всього цікавого.
Всі відвідувачі ярмарку зможуть насолодитися смачними стравами, виконанням авторських творів і, звичайно ж, придбати унікальні подарунки та сувеніри. Буде цікаво!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:30
Вчора
13:33
Вчора
11:31
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
00:00, 18 червня
10:24, 17 червня
08:34, 16 червня
13
09:40, 19 червня
6
09:06, 16 червня
live comments feed...