• Головна
  • Шоколадні цукерки і майонез з наркотиками намагалися передати засудженим на Полтавщині. Фото
10:02, 17 липня 2015 р.

Шоколадні цукерки і майонез з наркотиками намагалися передати засудженим на Полтавщині. Фото

Нещодавно в Полтавській колонії №23 вдалося попередити дві спроби потрапляння заборонених предметів до території, що знаходиться під охороною.

Так, в одного з ув‘язнених, яких прибув з ізолятора тимчасового тримання міста Комсомольська Полтавської області, під час догляду особистих речей та продуктів харчування, було виявлено два медичних шприца, в одному з яких була невідома речовина коричневого кольору. Вони прихованим способом були загорнуті у цукерки «Джек». Також у, так званій цукерочці, був згорток з речовиною зеленого кольору рослинного походження. Вищезазначені речовини були вилучені.

У другому випадку полтавчанин, намагався передати передачу для засудженого установи виконання покарань. Під час догляду передачі було виявлено та у подальшому вилучено в майонезі «Королівський смак» презерватив з рідиною коричневого кольору, яка за своїми зовнішніми ознаками схожа на наркотичний засіб. Дане вилучення проводилося за інформацією працівників оперативного відділу УВП.

Шоколадні цукерки і майонез з наркотиками намагалися передати засудженим на Полтавщині. Фото (фото) - фото 1

Шоколадні цукерки і майонез з наркотиками намагалися передати засудженим на Полтавщині. Фото (фото) - фото 1

В обох випадках на місце події було викликано слідчу оперативну групу Київського РВ ПМУ УМВС в Полтавської області, а вилучені речовини направлені на дослідження до НДЕКЦ при УМВС в області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #колонія #наркотики
Оголошення
live comments feed...