![](https://s.0532.ua/section/logo/upload/pers/11/logo.png?20240727)
09:11, 17 липня 2015 р.
Голова УМВС Полтавщини потрапив на «гачок» до журналістів
Олег Бех став гостем ГромадськогоТБ. Полтава в другому випуску програми "Рибний день". Спілкувалися з головним міліціонером області й інші журналісті, зокрема й представник 0532.
Розмова виявилася цікавою та веселою. Бех розповів про те, коли в Полтаві з`явиться поліція, чому активну боротьбу з корупцією в лавах ДАІ розпочав лише з липня, скільки його підлеглих мали відповідальність за провопорушення, чи є в Полтаві кримінальні авторитети та багато іншого. Відповіді на все можна дізнатися з відео:
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
05:42, 19 липня
09:39, 15 липня
19:36, 25 липня
14:50, 22 липня
16
live comments feed...