![](https://s.0532.ua/section/logo/upload/pers/11/logo.png?20240727)
14:24, 16 липня 2015 р.
В Полтаві 122 демобілізованих військовослужбовців вже отримали посвідчення учасника АТО
На даний час до Полтави із зони проведення АТО повернулись 203 військовослужбовця.
З усіма військовослужбовцями проводять роботу спеціалісти Полтавського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді: вивчають їх проблеми, консультують з питань працевлаштування, оформлення субсидій, медичного обстеження та санаторно-курортного лікування. На сьогодні оздоровчими послугами вже охоплено 27 чоловік, 36 демобілізованих відпочинуть в санаторно-курортному закладі найближчим часом. Також з воїнами та з членами їх родин за необхідності працюють кваліфіковані психологи центру, повідомляє прес-служба Міськради.
Серед загальної кількості демобілізованих вже 122 мають посвідчення учасника бойових дій і чотири інваліда війни. Решта документів знаходиться в Києві на оформленні.
В урочисті атмосфері заступник голови Октябрської районної у місті Полтава ради Віра Власова вручила посвідчення ще шістьом військовим, подякувавши їм за подвиг. Цей статус дасть можливість чоловікам скористатись пільгами при оплаті комунальних послуг, пільгами на проїзд у транспорті та інше.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
19:36, 25 липня
09:39, 15 липня
05:42, 19 липня
07:30, 17 липня
10:00, 25 липня
11
live comments feed...