• Головна
  • З початку року на Полтавщині зросла злочинність серед неповнолітніх
11:08, 16 липня 2015 р.

З початку року на Полтавщині зросла злочинність серед неповнолітніх

За даними т.в.о. начальника сектору кримінальної міліції у справах дітей УМВС України в Полтавській області Ярослава Іванова, у першому півріччі неповнолітніми скоєно в два рази більше кримінальних правопорушень, ніж за відповідний період у минулому році, кажуть в обласній міліції.

З початку 2015 року «дитячі» міліціонери зафіксували 283 правопорушення за участю неповнолітніх ( у 2014 році – 136 правопорушень). Продовжується тенденція до збільшення злочинів, скоєних групою осіб (67 проти 23-х у минулому році). Більше ніж удвічі зросла кількість крадіжок (168 проти 79-ти у 2014 році) та грабежів (15 проти 8 у минулому році). У минулому році неповнолітні не вчиняли розбійні напади, а в цьому році вже скоїли 9. Також спостерігається збільшення кількості злочинів, пов’язаних з наркотиками.

Як позитивна статистика – зменшення кількості злочинів, вчинених неповнолітніми у стані алкогольного сп’яніння (6 проти 4-х у минулому році).

«Аналіз скоєних правопорушень свідчить, що серед скоєних неповнолітніми злочинів стало більше вчинених у групі. При цьому частіше за все у групі з дорослими, - говорить Ярослав Іванов. - Серед проблемних питань і те, що раніше судимі не стають на шлях виправлення, а продовжують свою незаконну діяльність (раніше судимими неповнолітніми вчинено 35 злочинів проти 22-х у минулому році)».

Задля подолання злочинності серед дітей, міліція Полтавської області проводить широку профілактичну роботу серед учнівської молоді та студентів, роз’яснює права та обов’язки неповнолітніх, демонструє профілактичні фільми про шкоду алкоголю, тютюну та наркотиків на організм людини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#неповнолітні #злочин
Оголошення
live comments feed...