• Головна
  • «Нова Полтава» відреагувала на заяву Анни Кукоби з приводу політичного піару
19:10, 14 липня 2015 р.

«Нова Полтава» відреагувала на заяву Анни Кукоби з приводу політичного піару

Прес-служба Відкритої громадської платформи "Нова Полтава" відреагувала на матеріал "Доньку Анатолія Кукоби обурює намагання пропіаритись на імені її батька", який був опублікований сьогодні на нашому сайті та у багатьох полтавських виданнях.

Текст звернення публікуємо без жодних змін та виправлень:

ВІДПОВІДЬ ЛЕВА ЖИДЕНКА НА НАМАГАННЯ ВТЯГНУТИ «НОВУ ПОЛТАВУ» У СКАНДАЛ

Прес-служба відкритої громадської платформи «Нова Полтави» дає відповідь на публікації, що стосуються діяльності організації..

Деякі полтавські видання розмістили інформацію від доньки Анатолія Кукоби про її обурення використанням імені батька задля піару «Нової Полтави». Саме так вважає пані Анна. Причому у своєму коментарі «Новинам Полтавщини» вона вказала, що «нещодавно дізналася про політичну силу «Досвід Кукоби» (насправді такої сили не існує).

Шановна пані Анно, виходить, отримала свою інформацію з інтернет-видання «Дзиґар». Чорнушно-гумористичного сайту. На якому марно шукати хоч краплину правди. Та від недоброзичливих друзів, які намагаються втягнути її у скандал, переслідуючи свої власні амбітні цілі.

ВГП «Нова Полтава» та Лев Жиденко зокрема з повагою відносяться до памяті колишнього міського голови Полтави. Цю память полтавцям він залишив у вигляді Полтави як міста кращого благоустрою України. Про що новополтавці і нагадали всім у своїх листівках. Щоб вшанувати память людини, досвід якої не забутий. Коли ми вшановуємо Шевченка, ніхто ж не вважає це піаром на його імені? Ми хочемо, щоб люди задумалися над тим, про що пише і сама Анна Кукоба. Що нині Полтава дуже далека від того стану благоустрою, що був раніше.

І якщо будуть розповсюджуватися чутки та вестися кулуарні ігри, то місто від того кращим не стане. Не потрібно сваритися там, де потрібно обєднувати зусилля. Як зробили полтавці, провівши Толоку.

Прес-служба ВГП «Нова Полтава»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Кукоба #"Нова Полтава" #звернення
Оголошення
live comments feed...